Бібліотека статистичних видань

З метою оптимізації роботи з користувачами статистичної інформації у Головному управлінні статистики було створено та розгорнуто електронну бібліотеку офіційних статистичних видань. Вона дає можливість ознайомитись з будь-яким виданням, випуск якого передбачено Комплексною програмою.

У 2012 році, для зручності користувачів, бібліотеку встановлено в інформаційному куточку «Єдиного вікна» каб. №6. В електронній бібліотеці видання згруповані за видами економічної діяльності. Статистичні видання поділяються на: збірники, бюлетені, доповіді та буклети. Інформація представлена з 2006 по 2016рр. В окремий розділ виділено комплексні видання управління: уніфіковані бюлетені, зведена доповідь, буклети по області та м.Луцьку, збірники.

З 2010 року бібліотеку ГУС у Волинській області доповнено інформацією офіційних статистичних публікацій Державної служби статистики.

Крім того, у фойє управління створено інформаційний куточок, в якому розміщуються рекламні примірники статистичних видань, що вийшли з друку.

 

Інформацію оновлено 16 Лютого 2017