Головне управління статистики у Волинській області підготувало статистичний буклет «Волинь 2016», що містить основні показники щодо соціально-економічного життя області у 2016р. в порівнянні з попереднім роком. Інформація розподілена за сферами суспільного життя та основними видами діяльності: населення, його зайнятість та доходи, освіта, медичне обслуговування, культура, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт і зв’язок, зовнішньоекономічна діяльність, торгівля і послуги та інші. Значна кількість показників висвітлена по містах і районах області. Окрема інформація наведена у співставленні з загальнодержавною та даними регіонів країни (без врахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м.Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції).

Вартісні показники наведено у фактичних цінах відповідних років, індекси обчислено за даними у порівнянних цінах.

Розрахунки (оцінки) чисельності населення здійснено на основі адміністративних даних щодо державної реєстрації народження і смерті та наявної інформації про зміну реєстрації місця проживання.

Окремі показники за 2016р. є попередніми і можуть бути уточнені в наступних виданнях.Адреса: вул.Шопена, 12, м.Луцьк, 43025

факс: 78-56-71

електронна пошта: lutsk@lutsk.ukrstat.gov.ua

веб-сайт: www.lutsk.ukrstat.gov.ua

телефон для довідок: 78-51-64

кімнати: 62, 64а


 

Інформацію оновлено 21 Лютого 2017